Akdeniz Bölgesi

Her mevsim insanın için ısıtan Akdeniz Güneşi, Akdeniz Bölgesi’nin bereketli topraklarında yetişen pek çok mahsule can veriyor. Peki Akdeniz Bölgesi’nde yetişen tarım ürünleri nelerdir? Şimdi gelin, FMC ekibinin gözünden Akdeniz Bölgesi’ni birlikte keşfedelim.

Doğu Anadolu Bölgesi

Tarihi, doğası, mutfağı ve doğal güzellikleriyle eşsiz zenginliklere ve keşfedilmemiş hazinelere ev sahipliği yapan Doğu Anadolu Bölgesi’nin bereketli topraklarını FMC Turkey ekibiyle keşfetmeye hazır mısınız?

Ege Bölgesi

Doğanın tüm güzelliklerini cömertçe bahşettiği Ege Bölgesi iklimi, farklı  yer şekilleri ve toprak özellikleriyle bereketli doğasında pek çok mahsule ev sahipliği yapıyor. Gelin Ege Bölgesi’nde yetiştirilen tarım ürünlerini FMC Turkey ekibiyle birlikte keşfedelim.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi

Pek çok medeniyeti ve kültürü barındıran Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin kadim topraklarında FMC ekibiyle birlikte keyifli bir yolculuk sizleri bekliyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde ne yetişir, çiftçi kardeşlerimizin emeğiyle can verdiği tarımsal ürünler nelerdir gelin bu keyifli yolculukta öğrenelim.

İç Anadolu Bölgesi

Güzel ülkemizin tam kalbinde yer alan, medeniyetler ve dinler beşiği şehirlerimize ev sahipliği yapan İç Anadolu Bölgesi’nin bereketli topraklarında yetişen tarım ürünlerini öğrenmek mi istiyorsunuz? Ülkemizin tahıl ambarı olan İç Anadolu Bölgesi’nin şehirlerinde gelin beraber keyifli bir yolculuğa çıkalım.

Marmara Bölgesi

Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan eşsiz coğrafi özellikleri, Marmara, Ege ve Karadeniz’deki kıyılarıyla ise benzersiz coğrafi güzelliklere ev sahipliği yapan Marmara Bölgesi’nin bereketli topraklarında, çiftçi kardeşlerimiz tarafından hangi mahsuller yetiştiriliyor biliyor musunuz?

Karadeniz Bölgesi

Hırçın dalgaları seyre daldıktan sonra içimizi ısıtan sıcacık bir bardak çayın anavatanı, yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan Karadeniz Bölgesi’ni birlikte keşfe çıkalım.